TİCARET GRUBU > ELEKTRİKLİ ARAÇ > TAYLOR-DUNN >
Taylor-Dunn elektrikli ve benzinli hizmet araclari endustriyel tesisler, Park ve Bahceler, Logistik Ambarlar, Oteller ve Tatil Koyleri, Havaalanlari, Antrepolar, Belediye temizlik hizmetleri, ve universiteler icin 1949 yılından beri sağlam ve güvenilir araç üretiminde dünyanın en önde gelen firmasıdır. Taylor-Dunn araçları standart araclar modellerinin haricinde ihtiyaca uygun ozel ust yapi tasarimi da yapmaktadir. 1000 nin uzerinde standart ve ozel tasarim modelleri her turlu ihtiyaca cozum uretmektedir.

Baslica urun yelpazesi elektrikli yuk tasiyici, personol tasiyici, yuk ve treyler cekici, misafir tasiyici, golf arabasi, tatil koyleri icin buggy, traktor cekici, temizlik araclari, belediye hizmet araclari, kamu hizmet araclari, ambulans, cop kamyonu, siparis toplayaci, antrepo araci, depo araci, guvenlik araci, kamyonet, pickup, romork, otobus, tram urun gruplari olarak siniflandirilmistir

36 VAC, 48VAC, ve 72AC elektrik gucu, kabinli ve kabinsiz ve benzeri her turlu opsiyon alternatif ile ihtiyaca ve ortama gore farkli konfigurasyon yapilmaktadir.

Taylor-Dunn ilk aracını ürettiği 1949 yılından beri, kendini adadığı endüstriyel uygulamalar için sağlam ve güvenilir araç üretiminde dünyanın önde gelen firmasıdır.Taylor-Dunn araçları kullanım amacına göre 3 farklı şekilde tasarlanmıştır.

 

 

email adresimiz