TEMSİLCİLİKLER > BCOMP KOMPOZIT >
Ürünlerimiz için daha detaylı bilgi almak veya teklif istemek için hasmak@hasmak.com.tr adresinden bize ulaşabilirsiniz

Hasmak
Halk Caddesi No 165
Bati Atasehir Kadikoy Istanbul
Tel: +90 216 688 3777
Fax: +90 216 688 3778
www.hasmak.com.tr
hasmak@hasmak.com.tr
satis@hasmak.com.tr

İtalyan ve Uluslararası pazarda sektörün lider markasi olan Bcomp , kompozit malzemeler ve sert poliüretan köpük üretimi yapmaktadır. En kaliteli köpükler geniş yelpazemizde sizin ihtiyaçlarınıza uygun olarak üretilmektedir. Uygulamaniz her ne olursan olsun Bcomp’ta dogru urun bulunmaktadir.

BComp Kompozit
BComp Kompozit

TF Series
Hayatınızı kolaylaştırmak için urun yelpazemize TF serisi sert poliüretan köpükleri dahil ettik. Herhangi bir toz cikarmadan, frezeleme ve benzeri bitirme islemine gerek kalmadan basit ahsap isleme ekipmanlari veya gelişmiş CNC makineleri ile islenebilir

 

CR Series
CR Serisi panelleri olağanüstü yapan nedir? Isı iletkenliği katsayısı çok düşüktür. Üstün ısı yalıtımı nedeniyle kompozit panel bir olarak CR serisi Bfoam polimerik yapısal köpük tercih edebilirsiniz.

BComp Kompozit
BComp Kompozit

AF Series
Kompozit panel olarak kullanılan AF serisi BFoam paneller, hafiflik ve yuksek dayanim gerektiren tüm uygulamalar için mükemmel bir seçimdir. Kendine özgü kapalı hücre yapısı sayesinde sadece sıkıştırma değildir, aynı zamanda, bükme, yorulma mukavemeti, şok ve bozulma dayanimi yuksektirFR Series
Yangına karsi yüksek dayanim gerektiren tüm sektörlerde kompozit panel olarak kullanılmak üzere FR serisi polimerik yapı köpükler AFNOR, sertifikasyon için dünyanın önde gelen organizasyon göre M1F1 sınıflandırılmıştır.

BComp Kompozit