Belotti
Ürünlerimiz için daha detaylı bilgi almak veya teklif istemek için hasmak@hasmak.com.tr adresinden bize ulaşabilirsiniz

Hasmak
Halk Caddesi No 165
Bati Atasehir Kadikoy Istanbul
Tel: +90 216 688 3777
Fax: +90 216 688 3778
www.hasmak.com.tr
hasmak@hasmak.com.tr
satis@hasmak.com.tr


http://www.hasmak.com.tr/sujeti/belotti.html

Belotti S.p.A. 30 yılı aşkın bir süredir 3 eksenli ve 5 eksenli Kompozit ve Alüminyum CNC işleme merkezleri üretmektedir. Yeni teknolojiler ve gelişmiş çözümler için dinamik ve uzman ekibiyle şirketimizin başarısı ve büyümesi esastır.
İlk işleme merkezi 1977 yılında üretilmiş olup bu zamana kadar üretimi devam etmektedir.
Belotti S.p.A Dünya çapında müşterileri tarafından takdir edilmektedir.

Belotti_Logo
Belotti_Trim_series_Hasmak

Yeni 5 eksenli TRIM serisi, plastik ve kompozit işlemek için güçlü doğru ve güvenilir CNC işleme merkezidir.
Bir önceki MKN modelinde olduğu gibi, yeni TRIM işleme merkezi çalışma alanına kolay erişim sağlar.
TRIM serisi istenilen hız ve kalitede tüm gereksinimleri karşılar.
Çeşitli seçenekler arasında otomatik yükleme / boşaltma sistemleri,(döner tabla ve ikili sistem) hızlı bağlama tertibatı ile zamandan tasarruf sağlar.

Belotti_Logo
Belotti_Fla_series_Hasmak

Yeni nesil FLA serisi yüksek hızlı işleme merkezi özelliği ile mobil köprülü işleme merkezi avantajların bir araya getirir.
Bütün ekselerdeki yüksek dinamik yapısı ile bütün uygulama alanlarında maksimum verimlilik sağlamaktadır.
80 m/dk ve 0.8 g X­Y­Z eksensel ivme ile plastik, kompozit malzeme, ahşap ve reçine patemlerinde istenilen en üst nitelikleri taşır.
Çeşitli seçenekler arasında, otomatik yükleme / boşaltma sistemleri (döner tabla ve ikili sistem) hızlı bağlama tertibatı ile zamandan tasarruf sağlar.

Belotti_Fla_series_Hasmak
Belotti_Flu_series_Hasmak

FLU serisi yüksel hızlı recime ve alüminyum kalıp işleme amaçlı tasarlanmış olup titreşimleri azaltmak için tek gövde yapısı ile inşa edilmiştir. Makinenin özel yapısı sayesinde vinç yardımıyla parçaları ve jigleri kolaylıkla yüklemek mümkündür.

Belotti_Flu_Series_Hasmak
Belotti_Nova_series_Hasmak

Nova serisi CNC Rounter işleme merkezleri maksimum verimliliği sağlamak amaçlı tasarlanmış olup taban çerçevesinin iki tarafında çift raylı sistem ve tek gövde yapısı ile maksimum hassasiyet sağlamak amaçlı üretilmiştir.
Nova serisi routerler Alüminyum ve Kompozit malzemeler için 15 veya 30 kW spindle gücüyle yüksek performans sağlayarak ve parça kilitleme sistemi ile yüksek hızlı stack routing işleme yeteneğine sahiptir.Opsiyonel 5 Eksenli freeze kafası (spindle), kompakt yapısı, döner kilitleme mekanizması ve Heidenhain direk bağlantı enkoder özellikleri ile yüksek kaliteli ve hassas işleme yeteneğine sahiptir.
Parça merkezlemeli lazer sistemleri ile kolay ve hızlı kurulum NOVA serisi Router serisini son derece performanslı hale getirmiştir.Belotti CSRS (caterpillar) opsiyonel sistemleri ile alüminyum plakaların üst üste işlenmesini (stack router) ve GFM router'dan daha hassas ve hızlı işleme imkanı sağlamaktadır.

Belotti_Nova_Series_Hasmak
Belotti_Navy_series_Hasmak

NAVY serisi 5 eksenli işleme merkezi, özellikle tekne ve yat üreticileri için tasarlanmıştır.
Geniş bir yelpazedeki NAVY modelleri her türlü boyutsal ve teknolojik ihtiyaçları karşılamak için üretilmiştir.NAVY serisi kullanıcıları üretim kaliteleri ve üretim verimlerini arttırmanın yanında iş sağlığı ve güvenliğini de toz toplama ve aktif/pasif güvenlik sistemleri ile yükseltilmiştir. Maksimum esneklik sağlayan bu çok yönlü ekipmanlar ile patern yapma, güverte ve fiberglas parçaların işlenmesi ve yüksek dirençli kompozit malzeme boyutlandırılıp markalanması ve deliklerin açılması gibi işlemler yapılmaktadır.

Belotti_Navy_Series_Hasmak
Belotti_Sky_series_Hasmak

SKY serisi, özellikle otomotiv ve havacılık sektörünün zorlu taleplerini gerçekleştirmek için tasarlanmıştır.5 eksenli işleme merkez, portal tasarımı, sabit makine yatağı ve üst sarmal kapıları, kompozit, alüminyum ve hafif alaşım malzeme kalıpları ve modellerinin üretimi için tasarlanmıştır.İstenilen performansa bağlı olarak SKY işleme merkezleri Heidenhain doğrusal ölçekli sistemi gibi gelişmiş ölçüm sistemler ile özelleştirilmiştir.Bütün ölçüm cihazları toz ve hurdaya karşı korumak amaçlı basınçlı hava altında çalışmaktadır.Kabin ve sağlam sürgülü kapıları sayesinde toz ve ıslak işleme kullanıldığında korumalı sistemdir.

Belotti_Sky_Series_Hasmak
Belotti_Waterjet_Systems_Hasmak

Belotti S.p.A. Aşındırıcılı su ve saf su sistemi ile 3 ve 5 eksenli su jeti kesme merkezlerinin üretiminde uzmanlaşmıştır.Amaç müşterilerimizin isteğine uygun işleme merkezi üretim kapasitesini arttırmaktır.
Su jeti teknolojisi yüksek hassasiyetle hız ve ısı etkisinin en aza indirilmesi ile birçok malzemeyi işlemeye uygundur.Isı etkisi ile mekanik gerilmelerini ve deformasyonları önlemek mümkündür. Malzeme kaybını en az olduğu ve işleme malzemesinin düşük olduğu ekonomik ve çevreci işleme sistemidir.
Belotti S.p.A tüm bu yönleriyle geliiştirilmesi ve kesim merkezlerinin performansını arttımak ve giderek zorlu pazarın ihtiyaçlarını ve isteklerini karşılamak için yeni etkili çözümler için araştırma konusundaki kararlılığını devam ettirmektedir.

Belotti_Waterjet_Systems_Hasmak
Belotti_MDL_series_Hasmak

MDL serisi yüksek hızda işleme gücü, sağlamlık ve hassasiyet sağlamak üzere tasarlanmış köprülü portal 5 eksenli işleme merkezidir.MDL serisinin standart modeli otomotiv ve yat imalat sektörlerinin işleme ihtiyaçlarını karşılamakla beraber; MDL gelişmiş modeli çift motor sistemi ile geri kaymayı engeller ve Heidenhain ölçüm cihazları ile sağlam ve kontrollü olarak alüminyum, karbon fiber ve havacılık kompozit malzemelerinin işlenmesinde kullanılmaktadır.
Belotti S.p.A. Tarafından tasarlanan MDL serisi patenti tork motorları MDL serisinin esnekliğini, verimliliğini ve yüksek hassasiyetini zenginleştirmiştir.

Belotti_MDL_Series_Hasmak
 
 

This is not an official Belotti web site. This website is not endorsed or sponsored by Belotti Hasmak A.S. is not affiliated with Belotti . Any use of word Belotti or other words/numbers registered by Belotti are solely for reference.